ÜRETİM

1980 Yılından beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 1998 yılı itibariyle BE-MA TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. adı altında hazır giyim ve konfeksiyon ürünlerini, ihracat kapsamında tüm dünya ülkelerine sunmaktadır.

Türk tekstil sektöründe ilk sıralarda bulunan firmamız, moda ve yeniliklere açık bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul – Güneşli’de 10.000 m2 kapalı alan içerisinde profesyonel kadrosu, üstün teknoloji ekipmanları ile dünya markalarına imalat yapmaktadır. Aylık 150.000 adet üretim kapasitesinin yanısıra çevreye duyarlılığı ve yüksek kalitesi ile sektörün liden kuruluşlarından biridir. Tekstil sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kalite ve modayı bir arada sunaran dünyanın dört bir yanına başarılı şekilde ihacat yapmaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip üretim bantlarımızda en üst kalitede üretim yapılmaktadır.
Felsefemiz hızlı, kaliteli ve sorunsuz üretimi müşterilerimize sunmaktır.
Jean'e kimlik kazandıran son nokta olan yıkamamızda hazırladığımız AR-GE çalışmaları ve yıkama çeşitleri en üst seviyededir.
En son yıkama teknolojilerinin kullanıldığı makine parkurumuzda hedefimiz müşterilerimizin üretimlerine kimlik kazandırmaktır.
Yıkama ile kimlik kazandırılan ürünlerimize finishing kısmında yapılan ince dokunuşlar ile kalite, ve görünüm son noktaya ulaşır.
İnovasyon odaklı AR-GE departmanımızda sürekli olarak trend akışına bağlı teni arge çalışmaları (Kumaş, Yıkama, Dizayn, Aksesuar, Baskı, Taş, Nakış) Yapılmaktadır.